Dołącz do nas na nk.pl
Dołącz do nas na facebook.pl
Dołącz do nas:
Kontakt z MDance Studio Tańca
Mapa strony MDance Studio Tańca
Strona główna MDance Studio Tańca

 

Studio Tańca MDance istnieje od pażdziernika 2011. Szkoła mieści się w pawilonie na ul. Bohaterów. MDance oferuje własne sale o powierzchni 60 m2 i 80 m2, szatnie damską i męską z szafkami zamykanymi na kluczyk, toalety, oraz przytulny foyer. MDance to coś więcej niż tylko Szkoła Tańca. To niepowtarzalna przestrzeń o ciekawym, wystroju wnętrza, w której pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów, w przyjaznej domowej atmosferze mogą tańczyć wszyscy, bez względu na wiek i posiadane umiejętności. MDance oferuje zajęcia dla dzieci w wieku już od 2 lat, dla młodzieży i dorosłych. Kadra 9 instruktorów tańca prowadzi zajęcia w kilkudziesięciu technikach tanecznych.

OLGA SHABANOVA

Instruktor, choreograf, tancerka. W 2003 roku ukończyła Szkołę Baletową w Mińsku, natępnie studiowała na Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Kultury i Sztuki Współczesnej. Swoje doświadczenie zdobywała prowadząc zajęcia m.in. w Dziecięcej Szkole Artystycznej w Mińsku.....

Specjalizacja: taniec klasyczny (balet), taniec estradowy, ludowy, jazz, modern jazz, hip-hop 

RAFAŁ SŁABY bboy Meterek

Rafał Słaby - tancerz z dziesięcioletnim stażem, instruktor tańca od 4 lat, choreograf break dance -specjalizacja b-boying, Instruktor tańca towarzyskiego, areoboxu, cheerlidingu. Inne style: crumping, electro, hip hop, tutting, polski prekursor lekcji online.

MARTYNA MIŁEK

Mgr wychowania fizycznego. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Specjalizuje się w zajęciach aerobiku STEP oraz LADY DANCE. Od ponad sześciu lat podnosi swoje kwalifikacje, prowadząc zajęcia oraz uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konwencjach organizowanych przez renomowane szkoły fitness w Polsce: Reebok University, Inka Szymański School, Open Mind, Euro Fitness School. Kobieta pełna pozytywnej energii, oraz niesamowitych pomysłów.

ULA SUROWIEC

Już jako mała dziewczynka nie mogła przejść spokojnie paru metrów. Zawsze musiał temu towarzyszyć jakiś podskok, piruet lub inne akrobacje. W dzieciństwie swoją nadpobudliwość i niespożytą energię starała się spożytkować, dlatego w wieku 6 lat zaczęła uczęszczać na lekcje tańca, który w późniejszym okresie stał się jej pasją, lekarstwem na złe chwile jak i sposobem na życie. Jej dużym atutem jest otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania kontaktów. Jest cierpliwa i uparta, skrupulatnie dąży do wyznaczonego sobie celu. W tańcu przede wszystkim stara się pokazać siebie, a także dąży do stworzenia swojego odrębnego charakteru tanecznego, mieszając style i poszukując nowych rozwiązań. Wielokrotnie występowała na różnego rodzaju festiwalach, co zaowocowało tytułami: Mistrzyni Europy oraz Wicemistrzyni Świata w kategorii show-dance formacji tanecznych. Jej motto w tańcu brzmi : „Tańcz z serca a nie z pamięci”.

MAREK GWÓŹDŹ

Latynoska muzyka i taniec niezmiennie od wielu lat wypełniają jego serce i ciało. Swoje salsokroki szlifował w Akademii Tańca w Rzeszowie. Wraz z grupą Amigos de Salsa występował na wielu lokalnych scenach prezentując latynoską kulturę taneczną. Uczestnik szeregu krajowych i międzynarodowych warsztatów z salsy, bachaty , reggaetonu, merengue, itp. Szczególnie gorąco poleca tradycyjną zabawową odmianę salsy – Ruedę de casino, w której figury wykonywane są wspólnie tworząc wielobarwne taneczne koło.

Małgorzata Rzepko

opis wkrótce....

Aktualności | Zajęcia dla KOBIET | Grafik | Cennik | O nas | Galeria | Partnerzy | Regulamin | POKAZY | Kontakt | Mapa strony
MDance Studio © 2011. Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Rzeszów