Dołącz do nas na nk.pl
Dołącz do nas na facebook.pl
Dołącz do nas:
Kontakt z MDance Studio Tańca
Mapa strony MDance Studio Tańca
Strona główna MDance Studio Tańca

 

 

ZUMBA KIDS 

wiek 4-6 lat
zajęcia wstrzymane  

Zumba Fitness dla dzieci. Podczas zajęć ZUMBA KIDS dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia ZUMBA KIDS pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

ZUMBA KIDS to połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Są to zajęcia bezpieczne i skuteczne. 

BALET

wiek 4-6 lat 7-9 lat
środa 17:20-18:10  
piątek 17:00-17:50 18:00-19:00

Opiera się na dokładnie określonych zasadach wykonywania poszczególnych ćwiczeń i figur. Klasyka doskonale rozwija koordynację ciała, powiększa zakres pracy poszczególnych jego części, pomaga zwalczyć wady postawy i wzmacnia mięśnie. Jest formą walki ze słabościami własnego ciała i dzięki temu zajęcia klasyki potrafią dawać wiele satysfakcji.

BASIC z Akrobatyką 

wiek 4-6 lat
wtorek 17:00-17:50

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnych podczas których poznają różne techniki taneczne. Podczas zajęć dzieci wykonują ćwiczenia poruszania się do rytmu, koordynacji ruchowej , panowania nad zakresem i tempem ruchów, oraz uczą się prostych kroków tanecznych, rozciągania, czy elementów akrobatycznych. Nasze zajęcia to doskonała zabawa i intensywny trening dla wszystkich dzieci, które muszą się „wyszaleć” . Zajęcia są meczące i pomagają w zdobyciu pewności siebie.

HIP-HOP

wiek 4-6 lat
zajęcia wstrzymane  

Taniec hip-hop to technika otwarta związana stylistycznie ze street dance, łączy klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk, house. Hip hop jest przede wszystkim dobrą zabawą, pozwala rozwijać indywidualność tancerza.

Zajęcia te rozwijają koordynację ruchową, uczą rytmicznego poruszania się, ale przede wszystkim są świetną zabawą dla najmłodszych.

ELEMENTY TAŃCA WSPÓŁCZESN. 

wiek 9-12 lat
wtorek 18:00-19:00
czwartek 18:00-19:00

To zajęcia alternatywne dla baletu. Nie każde dziecko czuje się doskonale w stroju baletnicy, ale większość maluchów kocha taniec. Na tych zajęciach Państwa pociechy zostaną wprowadzone w świat tańca  poprzez:

- podstawy tańca współczesnego

- ćwiczenia rytmiki tanecznej

- tematyczną improwizację taneczną

- ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, korygujące postawę

- ćwiczenia rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową

- zabawy taneczne i umuzykalniające.

 Są to zajęcia łączące w sobie wiele elementów, które pozwolą na wszechstronny rozwój Państwa dziecka. Wszystko w formule zabawy i rozładowania emocji, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych.

UWAGA!! Grupa 7-9 lat nie jest grupą początkującą. Instruktorka podczas zapisów do grupy weryfikuje umiejętności dziecka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności | Zajęcia dla KOBIET | Grafik | Cennik | O nas | Galeria | Partnerzy | Regulamin | POKAZY | Kontakt | Mapa strony
MDance Studio © 2011. Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Rzeszów